search

Sól magnezowa Mg Balans

12,00 zł
Brutto

Sól magnezowa Mg Balans (chlorek magnezu) 200mg.

Sól magnezowa do kąpieli nóg , działa odświeżająco i odprężająco. Ma ona ponadto tę zaletę, że jest stosunkowo tania i łatwo przyswajalna. Chlorek magnezu daje dobre efekty w różnego rodzaju zaburzeniach typowych dla wieku starszego.

Opakowanie: 200g.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Doradztwo przy wyborze produktów

Sól magnezowa Mg Balans (chlorek magnezu) 200mg

Opakowanie: 200g.

Jak stosować?

Sól magnezowa Mg Balas stosujemy zewnętrznie do:

  • moczenia stóp.

Zawartość torebki rozpuszczamy w 2 litrach bardzo ciepłej wody i wkładamy stopy (tak by woda sięgała do kostek, nie ma potrzeby wyżej). Nogi moczymy 30 minut dziennie. Po moczeniu dobrze jest ubrać skarpetki. Roztwór soli magnezowej można użyć ponownie przez 1-2 tygodnie, oczywiście za każdym razem ten roztwór podgrzewając. Im bardziej ciepła woda tym receptory szerzej się otwierają i magnez jest jeszcze lepiej wchłaniany do organizmu.

  • kąpieli magnezowej.

Wanna ciepłej wody i dwie torebki chlorku magnezu, rozpuszczamy i moczymy się przez ok. 30 minut. Do kąpieli nie używamy mydła ani szamponu. Podczas kąpieli możemy odczuć delikatne pieczenie, które szybko mija. Jest to zjawisko naturalne, uzależnione jest od naszej skóry.

  • tworzenia tzw. oliwy magnezowej.

Nie jest to prawdziwa oliwa. Do jej powstania nie używa się oliwy tylko chlorek magnezu Mg-balans i wodę. 1 część chlorku + 2 części wody lub gdy skóra się już przyzwyczaiła można 1 część chlorku + 1 część wody. Takie zastosowanie to zabieg kosmetyczny i równocześnie suplementacja magnezu. Taką oliwą magnezową można spryskiwać ciało w ramach przez-skórnej terapii magnezowej.

Skład:

sześciowodny chlorek magnezu MgCl2 x 6H2O-200gr.

Prov_05