search

Astaksantyna Forte

129,00 zł
Brutto

Astaksantyna Forte 20ml 550 kropli

Astaksantyna jest jednym z najlepszych przeciwutleniaczy. Chroni komórki i pomaga organizmowi usuwać wolne rodniki.

Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Doradztwo przy wyborze produktów

Astaksantyna Forte 20ml 550 kropli

Opis:

Astaksantyna jest zaliczana do jednego z najefektywniejszych przeciwutleniaczy. Należy do grupy karotenoidów, tj. związków uczestniczących w procesie fotosyntezy. Można ją znaleźć w drożdżach oraz glonach, mięsie ryb i owocach morza, które maja pomarańczowe i różowe zabarwienie, przykładowo krewetki i łosoś. Działanie przeciwutleniające astaksantyny polega na ochronie komórek oraz na wspieraniu organizmu w usuwaniu wolnych rodników. Wpływa to pozytywnie na kondycję skóry. Astaksantyna jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego nośnikiem aktywującym jej działanie jest oliwa z oliwek.

Zawartość:

20 ml - 550 kropli

Składniki:

oliwa z oliwek, naturalna astaksantyna 10% z mikroalg Haematococcus pluvialis,

Zalecana porcja:

do dziennego spożycia:

Dorośli 10 kropli, najlepiej w trakcie posiłku. Porcja dzienna (10 kropli) zawiera ekstrakt 10% z mikroalg Haematococcus pluvialis 120mg, w tym astaksantyny 12mg.Przechowywanie:

w temperaturze pokojowej z dala od promieni słonecznych w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Produkt tylko dla dorosłych, Nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Ostrzeżenie:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny  być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia – to ostrzeżenie tylko gdy mamy oświadczenia zdrowotne.

Prov_09