search

Ag (nano)

210,00 zł
Brutto

SREBRO monojonowe (nanoSREBRO) - 0,5l. Nie zawiera koloidów jonowych, konserwantów i polimerów. Nanocząsteczki wykonane metodą ablacji laserowej.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Doradztwo przy wyborze produktów

NanoKomponent - Ag(nano), Silver(nano), nanoSREBRO

Objętość:

0,5 litra

Skład:

nanocząsteczki Ag(nano) i H2O

Wielkość cząsteczki :

2 – 6 nm

Stężenie:

250 ppm / 1 litr

Numer CAS: 7440-22-4

Oznakowanie WE: 231-131-3

Nie zawiera koloidów jonowych, konserwantów i polimerów.

Nanocząsteczki wykonane metodą ablacji laserowej. Prawdziwy, stabilny, niejonowy preparat metalicznych nanocząstek srebra wykonany metodą ablacji laserowej, który nie klastruje się, nie traci swojej barwy i właściwości biofizycznych.

Nanocząsteczki srebra w dyspersyjnym, zawiesinowym roztworze wodnym w stężeniu 100 ppm / litr jest klarowne, który pochłania światło słoneczne i posiada optycznie brązową barwę. Powszechnie wiadomo, że może wykazywać korzystne  działanie w przypadku chorób infekcyjnych: bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych i pierwotniaczych. W praktyce stosuje się w/w roztwór w dawkowaniu dobranym przez lekarza lub uprawnionego terapeutę, indywidualnie do potrzeb fizjologicznych i zastosowanej terapii.

Ważna informacja:

Powyższe opisy mają charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj się do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza. Produkt nie jest lekiem, suplementem diety, żywnością specjalnego przeznaczenia! Zastosowanie produktu zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego.

Nan_01