search

Ag/Au (nano)

308,00 zł
Brutto

SREBRO monojonowe + ZŁOTO monojonowe (nanoSREBRO + nanoZŁOTO), 0,5l.  Nie zawiera koloidów jonowych, konserwantów i polimerów. Nanocząsteczki wykonane metodą ablacji laserowej.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Doradztwo przy wyborze produktów

NanoKomponent - Ag(nano)/Au(nano) - Silver(nano)/Gold(nano) - nanoSREBRO/nanoZŁOTO

Objętość:

0,5 litra = 500ml

Skład:

nanocząsteczki Ag, Au, H2O

Wielkość cząsteczki:

Ag(nano) 2 – 6 nm, Au(nano) 6-12 nm

Stężenie: 

Ag(nano)100 ppm + Au(nano) 10 ppm / 1 litr

Numer CAS: Ag(nano) 7440-22-4, Au(nano) 7440-57-5


Oznakowanie WE: Ag(nano)231-131-3, Au(nano) 231165-9


Nie zawiera koloidów jonowych, konserwantów i polimerów. Nanocząsteczki wykonane metodą ablacji laserowej.

Prawdziwy, stabilny niejonowy preparat nanocząstek srebra i złota wykonany metodą ablacji laserowej, który nie klastruje się, nie traci swojej barwy i właściwości biofizycznych.

Nanocząsteczki srebra i złota w dyspersyjnym, zawiesinowym roztworze wodnym w stężeniu Ag 100 ppm + Au 10 ppm / litr są klarowne, który pochłania światło słoneczne i posiada optycznie brązowo-złocistą barwę. Powszechnie wiadomo, że może wykazywać korzystne działanie w przypadku chorób infekcyjnych: bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych i pierwotniaczych. W praktyce stosuje się w/w roztwór w dawkowaniu dobranym przez lekarza lub uprawnionego terapeutę, indywidualnie do potrzeb fizjologicznych i zastosowanej terapii.

Ważna informacja:


Powyższe opisy mają charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj się do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza. Produkt nie jest lekiem, suplementem diety, żywnością specjalnego przeznaczenia! Zastosowanie produktu zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego.

Nan_02